KARİYER FIRSATLARI
Kariyeriniz İçin
Koronavirüs, alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir.

Kurumsal

HAKKIMIZDA

En İyi Yönetim, En Az Risk Taşıyandır...

1989 yılında kurulan Bilkay; Türkiye’nin en eski insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. Kuruluşunun ilk yıllarında sadece sigorta şirketlerine ek destek personel hizmeti vermekte iken zamanla başta banka ve finans sektörü olmak üzere bir çok sektöre hizmet verir hale gelmiştir. Bilkay; uzun yıllar boyunca istikrarlı ve kalite odaklı hizmet anlayışı sayesinde adından övgü ile bahsedilen, vazgeçilmez dev bir hizmet firması olmuştur. Önceleri şirketlerin fiziksel alan ve personel sayı sıkıntıları ile başlayan dış kaynak çalışma şekli, zamanla gelişerek ve son derece etkin kullanılan bir yönetim sistemi haline geldi. Şirketlerin en önemli maliyet kaynağı olan personel, aynı zamanda yasal uygunluk ve takip anlamında en hassas unsurudur.


EKİBİMİZ

Kazanmak için birlikte yönetelim...

Türkiye geneline hizmet veren Bilkay, geniş ve profesyonel kadrosu ile İK süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir. Sektör bazında uzmanlaşmış deneyimli ve kıdem ortalaması yüksek bir kadro ile çalışıyoruz. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan gurur kaynağımız kaliteli iş gücümüz, sektördeki başarılı işlere attığımız imzanın sahibidir.

Kadromuzun büyük bir bölümünü SGK ve İş Hukukunu çok iyi bilen özlük ve bordro uzmanları ile konusunda eğitimli ve deneyimli işe alım uzmanları oluşturmaktadır.

Bugün ERP sistem alt yapımız ve iş gücümüzle ortalama 10,000 kişiye kadar bordro takibini online olarak yapabilmekteyiz. Günlük 200 adaya ulaşan grup ve bireysel mülakatları yönetebilecek fiziksel alanımız ve işe alım uzmanlarımız mevcut.

Hedefimiz

İnsan kaynağı ve zamanın etkin kullanılması ve rekabet gücünün artırılmasında çözüm ortağı olarak tercih edilmektir.

Misyonumuz

Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.

Sizin Değerleriniz, Bizim Değerlerimiz

Bilkay olarak, en doğru hizmeti verebilmek için müşteri firmamızın şirket değerlerini, standartlarını ve inanışlarını destekler ve şirket politikası ile stratejisini anlayarak süreci yönetiriz. İhtiyacınız olan,
   •  Sürekli eleman temini,
   •  Esnek işgücü / Dönemsel ve Part-time personel istihdamı,
   •  Veri giriş operasyon süreçlerinin yönetimi,
   •  Bordrolama hizmeti,
   •  Çağrı merkezi çözümleri (in house Bilkay),
   •  Tanıtım pazarlama ve satış organizasyonları için,
Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile insan kaynağı çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.